develop, ineo, ecem kopy, tekirdağ fotokopi, tekirdağ develop servis, ecem servis. Develop in June 21, 1948 Dr. Walter Eisbein, was found by Konrad King and Arno Lipinghoff. The first production took place in an old factory in Stuttgart-Zuffenhasen. The first microwave ovens, and with the emergence of the first color TV program in America was in the same period. Dr. Eisbein the world's first

tasarim59

develop, ineo, ecem kopy, tekirdağ fotokopi, tekirdağ servis, ecem servis

40'lar
 
develop 40'lar Develop 21 Haziran 1948 yılında Dr. Walter Eisbein , Konrad Kral ve Arno Lipinghoff tarafından bulunmuştur. İlk üretim eski bir fabrika olan Stuttgart Zuffenhasen de gerçekleştirilmiştir. İlk mikrodalga fırının ve ilk renkli Televizyon programının Amerika'da ortaya çıkması ile aynı dönemde gerçekleşmiştir. Dr. Eisbein dünyadaki ilk "şimşek" fotokopiden Develop D 10'u ortaya çıkarmıştır.
50'ler
 
develop 50'ler "Ekonomik mucize" batı Almanya da yolunu oluşturmuş "şimşek" fotokopi 16 patent ve 87 ülkede ürünü piyasaya sürmüştür. Almanya dünya kupasını kazanmış ve Rock'n Roll dans pistlerinde yerini almıştır. Develop ilk reklam amaçlı resimlerini "Şimşek" fotokopi ve Develop "kombi" ile iki Dakikada bir kopya ibaresi ile ortaya çıkarmıştır.
60'lar
 
60'lar Beatles grubu Amerika'da 10 sırada ilk 5 in içersindedir.Ful enjeksiyonlu otomobil motorları markette yerini almış , Neil Armstrong ve Buzz Aldrin ay üzerinde yürüyen ilk kişiler olmuşlardır. Fotokopi teknolojisinde elktronik değişiklikler oluşmaya başlamıştır. Yalnızca Develop üretici olarak her dalda ürünleri: Işık sistemli , elektrostatik , çift yönlü ve ofset print olarak gerçekleştirmiştir.
70'ler
 
70'ler Develop Seri 33 "Volkskopierer" "yürüyen fotokopi" olarak ortaya çıkmış ve ilk küçük ebatlı otomatik fotokopi makinesi olarak Amerikan piyasasına girmiştir. İlk tüp bebek doğmuş doğmuş, Concorde normal uçuşlarına transatlantik rotası üzerinden başlamıştır. Develop ilk standart kağıtlı cihazını üretmiştir Develop 66.1 ile.
80'ler
 
80'ler Develop dünyanın ilk küçük otomatik fotokopisi Develop D10 ile ileri düşünceli dizayn olarak 6 uluslar arası ödüle layık görülmüştür. Prens Charles ve Prenses Diana İngiltere de yüzyılın evliliğini tahta çıkarak kutlamışlardır. Develop ile Minolta ortaklık anlaşmasını imzalamış ve bu dönemden sonra küçük ve orta ebatta makineleri Avrupa marketine sunmaya başlamışlardır.Develop100 üretime başladıktan sonra 100.000 ünitenin üzerinde piyasada yerini almıştır.
90'lar
 
90'lar Almanya yeniden birleşmeyi kutluyor.Develop tamamiyle Minolta ile birleşme sürecine girmiştir. Develop Gmbh 120 personeli ile resmileşerek ticaret hayatına atılmıştır. Klonlanmış koyun "Dolly" ilk genetik ve benzerlik açısından kopyalanmış gelişme gösterip büyüyen memeli hayvan olmuştur. Develop ilk siyah-beyaz dijital fotokopi makinesini piyasaya sürmüştür D3000id bunu takip eden yıl ise ilk dijital renkli makineyi çıkarmıştır DFC100 ile.
Bugün
 
Bugün Develop genel merkezini Gerlingenden Langenhagene taşıdı. İlk 4 renkli ofis sistemi ve tandem teknolojisini QC1500-2000 ile tanıttı. Avrupa topluluğu üçüncü ve son olarak final sahnesine ekonomik ve parayla ilgili tanıtımı ortak olarak Avrupa Merkez Bankasını kurdu. Develop Almanya içerisinde 300 den fazla bayisiyle ve dünya pazarında 43 ülke ile ürünlerini satmaktadır. Develop yeni ürünlerini piyasaya sürmüş Ineo serisi ile atağa geçmiştir.Bu da seçkin ürünler kopya kalitesi ve düşük maliyet ile ön plana çıkarmıştır.

                      

     Yazıcılar  
    Düşük Maliyet ve Yüksek  Kalite Baskı
detay
Ofis Ürünleri

 
    Kopyalama, yazdırma, tarama ve faks gibi işleri en hızlı ve en kapsamlı şekilde
detay

     Profesyonel Baskı Sistemleri

 

Çok yölü Seri şekilde yazdırma
detay

 tn 116 toner ile ilgili görsel sonucu tk 475 toner ile ilgili görsel sonucu

                                             TONER DOLUM ile ilgili görsel sonucu

HER MARKA YAZICI TONERİ STOKLARIMIZDA MEVCUTTUR.

EPSON 

CANON 

HP


ECEM KOPY Elektrik Elektronik Turizm Otomotiv Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.
Ortacami Mh.  Yunusbey Cad. No:92 Tekirdağ
Telefon :0 282 261 30 71 Fax : 0 282 261 90 51

Site Haritası  Tasarim59 İnternet Seo Danışmanınız